Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Kompleksowo projektujemy wnętrza

Jesteśmy firmą, która kompleksowo projektuje wnętrza, wykonując nie tylko piękne meble, ale również tworząc oryginalne koncepcje aranżacji przestrzeni. Nasz zespół architektów, pomoże Tobie w osiągnięciu idealnego wyglądu i funkcjonalności Twojego domu.
Indeco Trójmiasto

Szafy na wymiar

Kuchnie na wymiar

Meble na wymiar

Od projektu, po produkcję i montaż mebli

Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się produkcją i montażem mebli na wymiar - od projektu po realizację. Posiadamy własny zakład produkcyjny oraz doświadczony zespół stolarzy, którzy dbają o najwyższą jakość wykonania każdego mebla.

Od projektu, po produkcję i montaż mebli
Skorzystaj z pomocy architektów w naszych salonach

Zapraszamy do naszych salonów, gdzie nasz zespół architektów wnętrz służy pomocą w projektowaniu Twojego wymarzonego wnętrza. Zaufaj profesjonalistom, którzy z pasją i doświadczeniem pomogą Ci w realizacji nie tylko samych mebli, ale też całego wnętrza, tworząc spójną, idealną całość.

Skorzystaj z pomocy architektów w naszych salonach
Gwarancja jakości od lidera zabudów
Zoptymalizowana produkcja i nowoczesne oprogramowanie
Wysoka jakość w przystępnej cenie

Kompleksowo
wykonujemy meble

Zobacz nasze
realizacje

Transport i montaż
Pomiar
Na raty

Zapraszamy na wideoprezentację i projektowanie mebli on-line

które umożliwia klientom zdalny udział w procesie projektowania oraz prezentację mebli na żywo za pomocą aplikacji Google Meets i udostępniania ekranu. To łatwe i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu projektowanie mebli staje się jeszcze bardziej dostępne i efektywne.
Szkło dla domu: