Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

INDECO Trójmiasto - profesjonalne przedsiębiorstwo i uznana na rynku lokalnym marka zaprasza do współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

INDECO Trójmiasto - profesjonalne przedsiębiorstwo i uznana na rynku lokalnym marka zaprasza do współpracy architektów, projektantów, biura projektowe oraz wszystkie inne firmy zainteresowane kompleksowym wyposażeniem prowadzonych inwestycji i projektów w wysokiej jakości meble produkowane na wymiar.

 

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar wg indywidualnych projektów. Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu mebli na wymiar pozwala nam na w pełni profesjonalną obsługę zamówień.

Własny zakład produkcyjny!

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym wyposażonym w wysokiej jakości nowoczesny park maszynowy.

 

Poza najwyższą jakością oferowanych mebli jesteśmy znani z wyjątkowego designu, opartego na aktualnych, światowych trendach.

Wyłącznie materiały najwyższej jakości!

W ramach proponowanych przez nas projektów bazujemy wyłącznie na materiałach o najwyższej jakości i wzornictwie zgodnym z aktualnymi oczekiwaniami rynku.

 

Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów gwarantującymi niepowtarzalne i oryginalne wzornictwo oferowanych przez nas realizacji. Od lat dopasowujemy się do wymagań dyktowanych przez rynek, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera na terenie Trójmiasta.

 

Zapewniamy imponującą różnorodność asortymentu co z pewnością jest naszym olbrzymim atutem i kartą przetargową w rozmowach z Partnerem.

 

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z INDECO Trójmiasto:
  • Profesjonalne wsparcie przy opracowywaniu projektu wykonawczego inwestycji w zakresie umeblowania i dodatków obejmujące: projekt, zestawienie elementów oraz wycenę.
  • Specjalne możliwości współpracy obejmujące preferencyjne warunki handlowe dla partnerów.
  • Projekty wnętrz obejmujące kompleksowe wyposażenie.
  • 3 bogatowo wyposażone salony firmowe na terenie Trójmiasta.
  • zakład produkcyjny w centrum Gdańska.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

Osoba kontaktowa: Dorota Czebatorowicz

Nr tel.: 535 48 48 48

Szkło dla domu: