Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Dlaczego klienci wybierają kuchnie Indeco ?

Poznaj 7 powodów,

dla których powinieneś zamówić kuchnię w INDECO:

1

Nie przepłacaj!

W naszych kuchniach stawiamy na funkcjonalność i wysoką estetykę - a wszystko to w rozsądnej cenie!

2

Zaufaj profesjonalistom

Zaufaj profesjonalistom - projektami kuchni zajmują się wyłącznie architekci – znajdą dla Twojej kuchni rozwiązania, jakie nie przyszły Ci nawet do głowy!

3

Nie musisz wybierać z gotowych wymiarów szafek

Nie musisz wybierać z gotowych wymiarów szafek - możesz zamówić szafki kuchenne w dowolnej szerokości, wysokości i głębokości (co ważne zmiana wysokości, czy głębokości nie wpływa na zmianę ceny!).

4

Masz do wyboru mnóstwo materiałów

Masz do wyboru mnóstwo materiałów oraz wzorów i kolorów, zarówno jeżeli chodzi o fronty, jak i blaty czy wypełnienie między szafkami.

5

Nasi projektanci pomogą i doradzą

Nasi projektanci doradzą Ci jak zorganizować wnętrza szafek, tak aby odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom, współpracujemy z najlepszymi dostawcami akcesoriów.

6

Nie musisz biegać po sklepach

Nie musisz biegać po sklepach i poszukiwać sprzętu AGD, nasi specjaliści nie tylko zamówią wszystko to, co jest potrzebne dla Twojej kuchni, ale też pomogą Ci wybrać sprzęty dostosowane do Twoich oczekiwań!

7

Oferujemy kompleksowość usługi

Oferujemy kompleksowość usługi - razem z kuchnią dostarczymy wybrany przez Ciebie sprzęt AGD, montaż zabudowy obejmuje też montaż sprzętu, zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu!

Szkło dla domu: