Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

wstecz

Magdalena Szejner

Projektant szaf i kuchni

Wyślij wiadomość

Specjalizacja: szafy i kuchnie na wymiar

Kim jestem? Na to zabawne z pozoru pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Projektantką, sprzedawcą czy po prostu sympatyczną dziewczyną. Kim będę jak zaspokoję Twoje marzenia o nowych meblach? Ideałem? Nie! Nadal będę projektantką, sprzedawcą, sympatyczną dziewczyną, pełna pasji i bogatsza o nowe doświadczenia.

 

Projektowanie inspiruje mnie od dłuższego czasu, z kilku letnim doświadczeniem. Nie boję się wyzwań i z miłą chęcią postaram się sprostać Państwa oczekiwaniom. Ze względu iż jestem młodą osobą w dalszym ciągu rozwijam się i zbieram doświadczenie. Staram się sprostać wymaganiom klienta pod każdym względem, tak aby maksymalnie wykorzystać daną przestrzeń by w każdej codziennej prostej czynności np. Otwierania szafki, przygotowania posiłku dla najbliższych czuć komfort i satysfakcję.

Wybrane realizacje projektanta:
Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Obrońców Wybrzeża 1

80-392 Gdańsk

Nr tel. 535 444 457

E-mail: kontakt@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Obrońców Wybrzeża 1

80-392 Gdańsk

Nr tel. 535 444 457

E-mail: kontakt@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności