Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Promocje
Wyprzedaże
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

wstecz

Mateusz Banaś

Projektant szaf i kuchni

Wyślij wiadomość

Specjalizacja: szafy i kuchnie na wymiar

m.banas@indecotrojmiasto.pl

888 426 851

Centrum Riviera

Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 2

Zawsze z kubkiem kawy, mnóstwem pomysłów i doświadczeniem, którym chetnie się dzielę, tworząc indywidualne i niepowtarzalne rozwiązania dla każdego klienta. W pracy projektanta uweilbiam ciągłe wyzwania i niepowtarzalność. Każdy dzień uczy czegoś nowego, a branża meblarska i architektoniczna umożliwia ciągły rozwój.

 

Dzięki zdobyciu dyplomu inżyniera Architektury mogę łączyć pasję do projektowania wraz ze zdobytymi umiejętnościami technicznymi. Specjalizuję się w projektowaniu kuchni, w których stawiam na proste formy i minimalizm, kierując się zasadą "Less is more". Lubię łączyć style i kolory na zasadzie kontrastów. W swoich projektach zawsze poszukuję funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań. Polegam na ponadczasowych rozwiązaniach i trwałych formach, tak aby każdy klient otrzymał swoje wymarzone, indywidualne meble na lata

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności