Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Akcesoria i rozwiązania meblowe firmy Blum

 

Kuchnie to pomieszczenia bardzo intensywnie użytkowane. Firma Blum ma do zaoferowania całe mnóstwo pomysłów i rozwiązań sprawiających, że Państwa kuchnia osiągnie wysoki wymiar funkcjonalności. Zabudowa wnęk oraz akcesoria meblowe wyłącznie najwyższej jakości!

 

 

 

Szukają Państwo pomysłu na funkcjonalną kuchnię, bądź dobrze zorganizowaną sypialnię? A może zastanawiają się Państwo nad sprytnym i ergonomicznym zagospodarowaniem pokoju dziennego lub przedpokoju? To dobry adres. Firma INDECO Trójmiasto posiada w swojej ofercie  szeroką gamę akcesorów meblowych (uchwyty, zawiasy, itp.) wyłącznie uznanych marek i renomowanych producentów.

 

Nasz obszar działania to Gdańsk oraz Gdynia – Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: