Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Zaufaj profesjonalistom, nie trać czasu biegając po sklepach!

Wybierz AGD

Zastanawiasz się nad wielkością zmywarki, nie wiesz, czy lodówka powinna mieć oddzielną zamrażarkę, rozważasz, czy zamówić okap kuchenny podszafkowy czy kominowy?

 

Wybór odpowiedniego sprzętu do kuchni jest niewątpliwie bardzo istotny – to spora inwestycja, która powinna niezawodnie służyć przez długie lata. Nie musisz już marnować czasu i tracić nerwów biegając po sklepach. Wystarczy, że zwrócisz się po profesjonalną poradę do naszych specjalistów.

 

Kiedy nasi projektanci poznają już Twoje potrzeby i przyzwyczajenia z pewnością i doradzą Tobie wybór odpowiedniego urządzenia. Spore doświadczenie oraz orientacja w aktualnych trendach rynkowych pozwolą naszym pracownikom wybrać najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie sprzętu AGD, indywidualnie dopasowane do Twoich oczekiwań!

 

 

  • Zaoszczędź cenny czas i nerwy!
  • Zaufaj profesjonalnym doradcom!
  • Dobierzemy sprzęt AGD do Twoich potrzeb i oczekiwań!

 

Sprawdź naszą bogatą ofertę akcesoriów

 

     

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: