Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Kompleksowe wyposażenie dla Twojego sklepu!

W INDECO możesz zamówić meble do każdego typu sklepu – cukierni, piekarni, meble magazynowe i wszelkie meble do obiektów handlowych. Nasi architekci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla pomieszczeń handlowych.

 

W ofercie INDECO znajdziesz również szereg akcesoriów – dzięki którym wnętrze Twojego sklepu będzie estetyczne i funkcjonalne. Każdy mebel przygotowywany jest na indywidualne zamówienie, możemy zatem dopasować jego wielkość i styl do potrzeb Twojej branży.

 

Naszym atutem jest też własny zakład produkcyjny – współpracujemy z dostawcami najwyższej jakości materiałów. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zamów wyposażenie Twojego sklepu!

 

 

  • Meble do każdego typu sklepu!
  • Funkcjonalność i ergonomia w Twoim sklepie!
  • Kompleksowe rozwiązania!

Obejrzyj przykładowe projekty

mebli sklepowych.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: