Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Produkcja

Produkcja

Meble na indywidualne zamówienia każdego z naszych Klientów powstają od podstaw w zakładzie produkcyjnym INDECO Trójmiasto. Nowoczesny park maszynowy oraz wiedza wykwalifikowanej kadry od lat pozwala realizować wysokiej jakości produkt finalny.

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w obróbce płyt meblowych. Oprócz wysoce wyspecjalizowanego zakładu stolarskiego posiadamy również dział produkcji wyrobów ze szkła. Zatrudniamy doświadczonych stolarzy i szklarzy. Nad prawidłowością przebiegu produkcji czuwa technolog.

 

 

 

Zobacz zdjęcia i filmy z naszego
zakładu produkcyjnego

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: