Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Zabudujemy każdą, nawet najbardziej nietypową przestrzeń!

Wysokość Twojego poddasza jest niestandardowa? Nie masz pomysłu w jaki sposób zagospodarować głębokie skosy? Dzięki doświadczeniu w projektowaniu nietypowych zabudów nasi specjaliści doradzą Tobie, w jaki sposób optymalnie wykorzystać przestrzeń na poddaszu, dzięki czemu zyskasz mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania!

 

Szafa na poddaszu INDECO to schowki na sporadycznie użytkowane artykuły sezonowe – nie tylko ukryjesz tam ozdoby świąteczne, narty czy sprzęt do wędkowania, ale zyskasz też ogromną przestrzeń magazynową.

 

Masz możliwość zabudowania skosów regałami lub drzwiami suwanymi, możesz połączyć również otwarte półki i szafki z drzwiczkami.

 

  • Zabudowa nawet najbardziej nietypowego skosu czy wnęki!
  • Zyskasz dodatkowe, pojemne schowki!
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów!

Obejrzyj nasze realizacje i rozwiązania, jakie

proponujemy do szaf na poddaszu.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: