Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Zapraszamy do współpracy ! Dysponujemy własną stolarnią oraz samodzielnym zakładem szklarskim

Możliwości współpracy

Autoryzowany dealer
Strefa Architekta

Jak zostać autoryzowanym odbiorcą INDECO ?

INDECO to największa w Polsce sieć produkująca szafy z drzwiami systemowymi (przesuwanymi i innymi). Sieć INDECO skupia ponad 100 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz kilkaset ekspozycji.

 

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do współpracy na zasadach Partnerstwa Handlowego INDECO.

Podstawowe cechy współpracy to pełne wykorzystanie Państwa potencjału, przejrzyste zasady współpracy oraz doskonałe perspektywy rozwoju.

Już dziś skontaktuj się z naszą hurtownią i zyskaj status 'autoryzowanego odbiorcy Indeco

 

Hurtownia INDECO Trójmiasto:

ul. Narwicka 2c, 80-515 Gdańsk,tel. stacjonarny:(58) 763-40-60

Płyty, blaty

kom: 730 331 132

mail: plyta@indecotrojmiasto.pl

Akcesoria meblowe i drzwi Indeco

kom: 886 577 287

mail: akcesoria@indecotrojmiasto.pl 

Szkło i Hurt Indeco

kom: 516 598 532

mail: hurt@indecotrojmiasto.pl

Przedstawiciel Handlowy

kom: 531 66 654

mail: przedstawiciel@indecotrojmiasto.pl

Strefa architekta

INDECO Trójmiasto - profesjonalne przedsiębiorstwo i uznana na rynku trójmiejskim marka podejmie współpracę z architektami wnętrz oraz projektantami w oparciu o atrakcyjne warunki. Oferujemy rozliczenie prowizyjne na poziomie 10%!

 

Jesteśmy profesjonalną firmą z branży meblarskiej. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar wg indywidualnych projektów naszych Klientów. Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, produkcji oraz montażu mebli na wymiar pozwala nam na kompleksową i zarazem w pełni profesjonalną obsługę. Oferujemy kompleksowe wyposażenie mieszkań/domów/sklepów/hoteli w meble na wymiar. Dysponujemy własną stolarnią oraz samodzielnym zakładem szklarskim.

 

Oferta INDECO Trójmiasto to szeroka gama produktów m.in. szafy, meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, drzwi przesuwne, nietypowe zabudowy skosów, poddaszy. Wykonujemy realizacje oparte na różnego rodzaju materiałach w tym szklane okładziny ścian, laminografiki,  oraz meble łączone ze szkłem.

 

Zapraszamy do współpracy!

Osoba kontaktowa: Jakub Dłużewski

kom: 513 822 846
Szkło dla domu: