Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Wypożycz wzorniki

Wypożycz wzorniki

Dopasuj kolor szkła lub laminatu do otoczenia. W prosty sposób zweryfikuj kompozycję sąsiadujących ze sobą wzorów i barw korzystając z naszych wzorników.

 

Mamy przyjemności oddać do Państwa dyspozycji komplet wzorników, który z pewnością pozwoli skonfrontować oczekiwania z możliwościami produkcyjnymi zakładu  INDECO Trójmiasto. Wzornik materiałów pozostaje podstawowym narzędziem, które skraca proces decyzyjny i w znaczącym stopniu ulatwia wybór właściwego wariantu kolorystycznego lub wzoru.

 

Wzorniki przekazujemy wyłącznie w komplecie, tak ażeby mieli Państwo możliwość spojrzenia na pełny przekrój materiałowy naszej oferty. Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub mailową, kolejno pod nr tel. 535 48 48 48 lub pod adresem d.czebatorowicz@indecotrojmiasto.pl

 

Po odbiór wzorników zapraszamy do salonu INDECO Trójmiasto w Galerii Przymorze. Wypożyczając wzorniki pobieramy w pełni zwrotną kaucję w wysokości 500 zł. 

 

 

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: