Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Wyceń online lub odwiedź salony firmowe INDECO

Nasi Projektanci pozostają do Twojej dyspozycji, służąc radą, pomocą i wykonując darmowe projekty oraz wyceny mebli. Wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. 

 

Zapraszamy do kontaktu osobistego w salonach firmowych INDECO Trójmiasto lub zdalnego - telefonicznego, poprzez e-mail lub formularz wyceny.

Nasi Projektanci sprawnie przeprowadzą proces zakupowy a Ty otrzymasz projekt w czasie rzeczywistym! Stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, a wszystkie formalności zostaną załatwione na miejscu lub zdalnie - zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Skontaktuj się z nami

 

Paweł Jarosz

projektant

Nr tel.: 530 008 808

p.jarosz@indecotrojmiasto.pl

 

Pełne dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ

Szkło dla domu: