Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Łącz ze sobą różne elementy!

Zatrudniamy zespół doświadczonych architektów wnętrz, którzy pomogą Ci w zaprojektowaniu i wykonaniu mebli na wymiar, spełniających Twoje oczekiwania i potrzeby.

Jesteśmy elastyczni i gotowi do dostosowania się do Twojego stylu oraz preferencji.

Możemy również wykonać meble na podstawie projektu dostarczonego przez Twojego architekta.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mebli do kuchni, łazienki, sypialni czy salonu, nasza firma zapewni Ci kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji i montażu wszystkich mebli na wymiar

Z nami urządzisz cały dom.

Każdy projekt jest wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, co gwarantuje, że meble będą doskonale pasować do Twojej przestrzeni i stylu.

 

Pozwól nam stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne, piękne wnętrze.


My również chcemy żeby było pięknie - oddając nam realizację swoich wymarzonych mebli, możesz być spokojny, że zostaną one wykonane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół, aby sprostać Twoim wymaganiom i pozostać naszą wizytówką w Twoim domu.

Wybierz przeznaczenie:

Obejrzyj galerię naszych realizacji. Meble na wymiar.

Szkło dla domu: