Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Tradycja połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami!

Kuchnie klasyczne

Kuchnia w klasycznym stylu charakteryzuje się ciepłą kolorystyką, naturalnymi wzorami drewna, a także  łagodnymi krzywiznami. Jest miejscem spotkań domowników gdzie tradycyjny styl ma tworzyć przytulną i rodzinną atmosferę.

 

Nasi projektanci doradzą Tobie, jak połączyć klasykę znowoczesnym stylem, w konsekwencji nadając kuchni ciepły charakter, jednocześnie zachować jej funkcjonalność stosując nowoczesne rozwiązania.

 

Klasyczny styl kuchni nie musi też oznaczać rezygnacji z nowoczesnych sprzętów AGD – nasi specjaliści wkomponują niezbędne urządzenia wewnątrz szafek, doradzą również w wyborze odpowiedniego modelu, który przy zachowaniu wymaganych funkcjonalność idealnie współgra z rekomendowanym rozwiązaniem.

 

  • Ciepła kolorystyka, naturalne wzory drewna!
  • Klasyka w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności!
  • Tradycja i funkcjonalność w rozsądnej cenie!

Obejrzyj nasze realizacje kuchni

w klasycznym stylu.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: