Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Dowolny wymiar i unikatowy wzór!

Szafki RTV INDECO to dowolność w doborze materiałów – masz możliwość wyboru z szerokiej palety dostępnych kolorów i wzorów. Dowolna konfiguracja pozwoli idealnie dopasować charakter nowej szafki RTV to wystroju Twojego salonu.

 

 

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.W zaprojektowanej szafce zmieścisz wszystkie sprzęty, możemy przygotować też specjalne schowki na płyty. Dzięki szafkom RTV INDECO uporządkujesz swój salon, a każde urządzenie znajdzie swoje miejsce!

 

 

Obejrzyj przykładowe szafki RTV

i nasze realizacje.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: