Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Wysoka jakość w korzystnej cenie!

Lada recepcyjna to miejsce pierwszego kontaktu klienta z Twoją firmą – powinna być zatem jej wizytówką. Nasi architekci zaprojektują dla Ciebie lady recepcyjne dostosowane do charakteru Twojej firmy i Twoich potrzeb.

 

Pomogą też wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni, co ma szczególne znaczenie, jeżeli nie masz jej za wiele.

 

Możesz też wybierać z wielu materiałów – szkła, płyt laminowanych czy lakieru. Oferujemy również akcesoria dostosowane do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności. W ten prosty sposób pomożemy Tobie zrobić dobre pierwsze wrażenie na klientach Twojej firmy!

 

Obejrzyj przykładowe projekty

lad recepcyjnych.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: