Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Z nami urządzisz cały dom!

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Możesz zamówić u nas meble do każdego pomieszczenia – szafy do przedpokoju czy sypialni, meble kuchenne, szafkę RTV oraz regały do garażu.

 

Dzięki meblom INDECO każde pomieszczenie zyska wyjątkowy charakter. Wszystkie meble wykonane zostaną na Twoje indywidualne zamówienie. Nie musisz już odwiedzać dziesiątek sklepów – teraz zamówisz wszystko w jednym miejscu. Nasz profesjonalny zespół projektantów zaproponuje Tobie najlepsze rozwiązania. Zamówienie zostanie bezpiecznie dostarczone na miejsce i zamontowane przez nasze doświadczone ekipy monterskie.

 

Pozostanie Tobie wyłącznie cieszyć się z nowych, unikatowych mebli w Twoim domu!

 

 

Obejrzyj nasze realizacje kompleksowych

zamówień i przykładowe rozwiązania.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: