Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Przechowywanie w sypialni nigdy nie było prostsze!

Sypialnia

Sypialnia powinna być miejscem relaksu i wypoczynku, któremu sprzyja uporządkowana przestrzeń. Nawet jeśli Twoja sypialnia jest niewielka, zmieścimy w niej pojemną i funkcjonalną zabudowę!

 

Dzięki szafie INDECO wprowadzisz ład do swojej sypialni, stanie się ona oazą spokoju. Nasi projektanci dopasują zabudowę do Twoich indywidualnych potrzeb, z pewnością zmieścisz w niej wszystko, co według Ciebie wymaga uporządkowania.

 

Możemy umieścić w szafie półki, drążki, szuflady i kosze, ale również specjalne wieszaki na paski, krawaty czy torebki. Schowasz w niej pościel, biżuterię, a nawet sezonowy sprzęt sportowy! Otrzymasz spersonalizowany projekt, który pozwoli Ci optymalnie zagospodarować każdy centymetr sypialni.

 

  • Indywidualny projekt dopasowany do zawartości, jaką chciałbyś przechowywać w szafie!
  • Szafa odpowiednia dla każdej, nawet niewielkich rozmiarów sypialni!
  • Gwarancja uporządkowanej i optymalnie zagospodarowanej przestrzeni!

 

Obejrzyj nasze realizacje i rozwiązania, jakie

proponujemy do sypialni.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: