Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Jedno pomieszczenie, a tyle możliwości!

Garderoby INDECO to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących ład i porządek. Jedną z zalet takiego pomieszczenia jest możliwość zabudowy każdej ze ścianę i wykorzystanie całej przestrzeni do przechowywania.

 

W dobrze zaprojektowanej garderobie wszystko jest pod ręką. Błyskawicznie można odnaleźć poszukiwany element. W jednym miejscu można przechowywać ubrania, ale też buty, pościel czy chociażby deskę do prasowania. Nasi projektanci dopasują układ półek, drążków czy szuflad do Twoich indywidualnych potrzeb. W garderobie można zaplanować również specjalne strefy przechowywania – na ubrania zimowe, letnie, można również wygospodarować przestrzeń na kącik gospodarczy. Nareszcie zmieścisz wszystko w jednym miejscu!

 

 

Obejrzyj nasze realizacje i rozwiązania

w garderobach.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Obrońców Wybrzeża 1

80-392 Gdańsk

Nr tel. 535 444 457

E-mail: kontakt@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Obrońców Wybrzeża 1

80-392 Gdańsk

Nr tel. 535 444 457

E-mail: kontakt@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności