Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Jedno pomieszczenie, a tyle możliwości!

Garderoby INDECO to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących ład i porządek. Jedną z zalet takiego pomieszczenia jest możliwość zabudowy każdej ze ścianę i wykorzystanie całej przestrzeni do przechowywania.

 

W dobrze zaprojektowanej garderobie wszystko jest pod ręką. Błyskawicznie można odnaleźć poszukiwany element. W jednym miejscu można przechowywać ubrania, ale też buty, pościel czy chociażby deskę do prasowania. Nasi projektanci dopasują układ półek, drążków czy szuflad do Twoich indywidualnych potrzeb. W garderobie można zaplanować również specjalne strefy przechowywania – na ubrania zimowe, letnie, można również wygospodarować przestrzeń na kącik gospodarczy. Nareszcie zmieścisz wszystko w jednym miejscu!

 

 

Obejrzyj nasze realizacje i rozwiązania

w garderobach.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: