Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Jeden mebel, a tyle możliwości!

Przedpokój

Szafa w przedpokoju pozwoli Tobie przechowywać ubrania, buty i dodatki w jednym miejscu. Zupełnie niepotrzebny okaże się wieszak i mała szafka na buty. Wszystko to zastąpisz pojemną i dobrze zorganizowaną zabudową. 

 

W naszej ofercie znajdziesz elementy takie jak półki na buty, kosze i szuflady na dodatki, oraz system drążków, który pomieści okrycia wierzchnie na każdą porę roku.

 

Na Twoje życzenie  nasi projektanci zaplanują rozmieszczenie schowków i półek. W Twojej szafie może znaleźć się również miejsce na walizki, a także kącik gospodarczy – przechowasz w nim odkurzacz, deskę do prasowania czy mopa. Wreszcie przestaniesz się o nie potykać w sypialni i łazience!

 

  • Przedpokój z szafą INDECO stanie się wizytówką Twojego mieszkania!
  • Nasza zabudowa pozwoli Tobie na utrzymanie ładu i porządku nawet w na niewielkiej przestrzeni!
  • Nasze szafy komponują się idealnie zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach!

Obejrzyj nasze realizacje i rozwiązania, jakie

proponujemy do przedpokoju.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: