Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Kolorowy i uporządkowany świat Twojego dziecka!

Z wykorzystaniem mebli INDECO zaplanujesz wyjątkowy pokój dla Twojego dziecka. Możesz wybierać z dziesiątków kolorów, dowolnie je łącząc tym samym nadając indywidualny charakter i wyjątkowy klimat pomieszczeniu!

 

Nasi projektanci pomogą Ci zaprojektować wyjątkowy i przytulny pokój.  Możesz zamówić u nas szafę na wszystkie ubranka i zabawki, do tego komódki, regały i biurko – a wszystko w jednym, przemyślanym stylu z zachowaniem najważniejszych funkcjonalności tychże mebli. Zamiast drzwi w szafie możesz zamówić grafikę na szkle z ulubionym bohaterem Twojego dziecka a także tablicę do rysowania czy pisania! Z meblami INDECO pokój Twojej pociechy nabierze barw i stanie się wymarzonym miejscem do spędzania beztroskiego czasu!

 

 

Obejrzyj nasze realizacje i przykładowe

pokoje dziecięce.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: