Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Kolorowy i uporządkowany świat Twojego dziecka!

Z wykorzystaniem mebli INDECO zaplanujesz wyjątkowy pokój dla Twojego dziecka. Możesz wybierać z dziesiątków kolorów, dowolnie je łącząc tym samym nadając indywidualny charakter i wyjątkowy klimat pomieszczeniu!

 

Nasi projektanci pomogą Ci zaprojektować wyjątkowy i przytulny pokój.  Możesz zamówić u nas szafę na wszystkie ubranka i zabawki, do tego komódki, regały i biurko – a wszystko w jednym, przemyślanym stylu z zachowaniem najważniejszych funkcjonalności tychże mebli. Zamiast drzwi w szafie możesz zamówić grafikę na szkle z ulubionym bohaterem Twojego dziecka a także tablicę do rysowania czy pisania! Z meblami INDECO pokój Twojej pociechy nabierze barw i stanie się wymarzonym miejscem do spędzania beztroskiego czasu!

 

 

Obejrzyj nasze realizacje i przykładowe

pokoje dziecięce.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Obrońców Wybrzeża 1

80-392 Gdańsk

Nr tel. 535 444 457

E-mail: kontakt@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Obrońców Wybrzeża 1

80-392 Gdańsk

Nr tel. 535 444 457

E-mail: kontakt@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności