Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Łączymy sterylność z przytulnością!

Oferujemy meble do aptek, zarówno do części ekspozycyjnej, ale też i dla zaplecza apteki. Nasze meble są przygotowane na indywidualne zamówienie, są zatem dopasowane do potrzeb Twojej firmy i pomieszczeń , jakimi dysponujesz.

 

Nasi architekci zaprojektują dla Ciebie meble, które będą funkcjonalne, ergonomiczne z zachowaniem elementarnej estetyki.

 

Masz szeroki wybór materiałów wykończeniowych – dzięki temu wnętrze Twojej apteki może być dopasowane do każdego stylu. Nasze meble są nie tylko wytrzymałe, mają też niezbędne atesty, otrzymasz też przedłużoną wieloletnią gwarancję na sprzęt.

 

Obejrzyj przykładowe projekty

mebli do aptek.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: