Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Najwyższa jakość dostosowana do potrzeb Twojej firmy!

Stoisko wystawiennicze to wizytówka Twojej firmy.  Bardzo ważne jest, żeby było zaprojektowane z pomysłem, oraz odzwierciedlało niepowtarzalny charakter Twojej firmy.

 

Nasi architekci przygotują dla Ciebie projekt, wraz z niezbędnymi przyłączami czy mediów.

 

Możesz zamówić u nas stoisko łączące różne materiały, fakturę, kolorystykę i kształt. W ofercie mamy również materiały nietypowe – takie jak kwarc, konglomerat, gięty MDF czy gęste drewno. Duże gabaryty to dla nas żaden problem. Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnego to my dopasujemy się do Twoich potrzeb. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

 

 

Obejrzyj przykładowe projekty

stoisk wystawienniczych.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: