Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Funkcjonalność połączona z najnowszymi trendami!

Z grafiką na szkle

Cenisz sobie wysokiej jakości wzornictwo? Chcesz nadać swojemu mieszkaniu artystyczny wyraz? Wybierz fronty z grafiką na szkle. Szafy INDECO z grafiką na szkle przeznaczone są dla naszych najbardziej wymagających klientów.

 

Szkło jest niezwykle szlachetnym materiałem, charakteryzuje je wysoka trwałość i głęboki naturalny połysk. Możesz wybierać z tysięcy wzorów dostępnych w galeriach znanych artystów - fotografów, albo wykorzystać własne zdjęcie – jesteśmy przekonani, że zawsze, gdy spojrzysz na zabudowę wywoła ona uśmiech na Twojej twarzy.

 

Niezależnie od wybranego wzoru Twoje mieszkanie zyska niebanalny charakter. Możesz też zdecydować się na połączenie grafiki na szkle z innym materiałem. Grafika może być tylko akcentem w Twojej szafie, ale również motywem przewodnim. Masz nieograniczone możliwość wyrażenia emocji na szkle!  

 

  • Nadaj swojej szafie unikatowego charakteru!
  • Tysiące wzorów, nieograniczona możliwość wyboru!
  • Połączenie funkcjonalności i wysokiej jakości wzornictwa!

Obejrzyj nasze realizacje szaf

z grafiką na szkle

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: