Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Zaprojektuj swoją szafę:

Jeden mebel, a tyle możliwości!

W wielofunkcyjnej szafie INDECO pomieścisz wszystkie swoje elementy garderoby oraz dodatki. Nasi specjaliści zaprojektują Twoje najbliższe otoczenie, tak abyś osiągnął maksimum satysfakcji i zadowolenia z efektu, którego oczekiwałeś.

 

W Twojej wymarzonej szafie możemy umieścić półki o różnej głębokości i wysokości, funkcjonalne schowki, a wszystko to dopasować do indywidualnych potrzeb właściciela mebla.

Od teraz wszystko znajdzie swoje miejsce.

Jeżeli chcesz, szafa może być częściowo otwarta, by wyeksponować to, czym chciałbyś się pochwalić. Projektanci dopasują styl szafy do pomieszczenia, w którym powinna się znaleźć.

 

Fronty lakierowane na wysoki połysk, lakier czy też lacobel w najmodniejszych kolorach – Twoja szafa może być nie tylko pojemna, ale i stanowić prawdziwą ozdobę Twojego domu i najbliższego otoczenia!

Obejrzyj galerię naszych realizacji. Szafy na wymiar.

Szkło dla domu: