Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Najwyższa jakość, indywidualne rozwiązania!

Meble hotelowe INDECO to połączenie wysokiej estetyki, jakości i rozsądnych cen. Nasi architekci przygotują specjalnie dla Ciebie projekty uwzględniające potrzeby Twojej firmy.

 

Pomogą też zaplanować przestrzeń w pokojach lub innych pomieszczeniach hotelowych, tak aby zmaksymalizować ich ergonomię i funkcjonalność.

 

 

W zakładzie produkcyjnym INDECO możemy wykonać meble w każdym dowolnym stylu – klasycznym czy nowoczesnym. Możesz zamówić u nas szafy, ale też łóżka, stoliki nocne, biurka, czy lustra. Oferujemy kompleksowe usługi, zaoszczędzisz zatem mnóstwo czasu na poszukiwania podwykonawców. Z naszymi meblami Twój hotel czy pensjonat zyska niepowtarzalny charakter!

 

  • Wysoka jakość, rozsądne ceny!
  • Pomoc i doradztwo doświadczonych architektów!
  • Kompleksowe usługi!

Obejrzyj przykładowe projekty

mebli hotelowych.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: