Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

O firmie słów kilka

Nasze usługi

O firmie słów kilka

INDECO Trójmiasto to polska firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji mebli na wymiar.

Lubimy wyzwania i podróże - nasze meble znajdziesz nie tylko w Trójmieście, ale także w Anglii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Jesteśmy zawsze skoncentrowani na Waszych potrzebach - to one napędzają nas do ciągłych zmian na lepsze.

Misja naszej firmy to dostarczanie naszym klientom mebli najwyższej jakości, które spełnią ich oczekiwania pod względem funkcjonalności, designu i trwałości. Wizja naszej firmy to stałe doskonalenie naszych produktów pod kątem potrzeb naszych klientów.

Nasze mocne strony to indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższej jakości materiały oraz nasza obsługa - niezastąpione architektki wnętrz

"Podstawą naszej pracy jest chęć spełnienia indywidualnych potrzeb naszych Klientów, którym od lat oferujemy wyprodukowane na najnowocześniejszych maszynach meble w dowolnych wymiarach, z dowolnie skomponowanych materiałów, zawsze w konkurencyjnej cenie."
Potrzebujesz kompleksowej obsługi?

Dobrze trafiłeś! INDECO Trójmiasto to firma, która oferuje obsługę od projekt wnętrza, przez pomiaru, produkcję, aż do montażu w Twoim domu.

Rozumiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dlatego nasz zespół projektowy jest gotowy do stworzenia wnętrza dopasowanego do Twojego stylu i potrzeb.


Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc i zapewnić Ci doskonałą obsługę na każdym etapie projektu.

Nie trać czasu na szukanie różnych firm, my mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Nam możesz zaufać

Zatrudniamy tylko profesjonalne ekipy monterskie z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam przeprowadzać montaż szybko, czysto i bezbłędnie.

 

W przeciwieństwie do innych firm, nie korzystamy z podwykonawców, co pozwala nam zachować ciągłość pracy i wysoką jakość.

 

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu i dbamy o szczegóły

 

Jakość naszych usług oraz potencjał firmy zostały potwierdzone tysiącami wykonanych kuchni, szaf i mebli na wymiar.

Inspirują nas potrzeby

Nasza filozofia działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, dlatego "na wymiar" to hasło, które najlepiej opisuje nasze podejście.

 

Jako zespół zawsze stawiamy potrzeby klienta na pierwszym miejscu i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć mu meble najwyższej jakości, które spełnią jego oczekiwania pod względem funkcjonalności i designu.

 

W INDECO Trójmiasto zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego nasze rozwiązania są indywidualnie dopasowane

Szkło dla domu: