Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Odkryj kolorowy świat szaf dziecięcych INDECO!

Masz dość widoku klocków, piłek czy ubranek w każdym kącie Twojego mieszkania? Nareszcie zmieścisz w jednym miejscu zabawki, książki i ubrania Twojego dziecka!

 

Na Twoje życzenie zaprojektujemy pojemne półki i funkcjonalne schowki, dzięki czemu przestaniesz się zastanawiać, gdzie przechowywać zabawki swojej pociechy. Zaprojektujemy szafę w dowolnie wybranym kolorze – niebieskim, czerwonym czy żółtym. Tym samym idealnie wkomponujemy  ją w stylu pokoju dziecięcego.

 

Proponujemy również kolorowe fronty – z grafiką przedstawiającą ulubionego bohatera z bajki lub z dowolnie wybranym zdjęciem z Twojego albumu. Kiedy Twoje dziecko dorośnie nie będziesz musiał zamawiać nowej szafy – wystarczy, że wymienisz uniwersalne fronty, dzięki czemu szafa nabierze innego charakteru, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze!

 

  • Wszystkie zabawki, ubranka i książki w jednym miejscu!
  • Mnóstwo kolorów i wzorów do wyboru!
  • Twoja szafa może rosnąć razem z dzieckiem!

Obejrzyj nasze realizacje i rozwiązania, jakie

proponujemy do pokoju dziecięcego.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: