Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Biuro dobrze zorganizowane!

W biurze spędzamy często więcej czasu niż w domu – ważne zatem, aby było dobrze i funkcjonalnie wyposażone. Meble biurowe INDECO to szereg sprawdzonych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb Twojej firmy.

 

Nasi projektanci zaproponują Tobie najlepsze rozwiązania, tak abyś Ty i Twoi pracownicy czuli się dobrze w swoim miejscu pracy.

 

 

Oferujemy szeroki wybór materiałów wykończeniowych, biuro nie musi być nudne – możesz wprowadzić akcenty kolorystyczne – na przykład wybrać dodatki pasujące kolorem do logo Twojej firmy! U nas zamówisz wszystkie meble niezbędne do Twojego biura – szafy na segregatory, szafki na specjalistyczne dokumenty, biurka, stoliki, a nawet fotele i sofy. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i zamów meble INDECO do Twojego biura!

 

  • Sprawdzone rozwiązania dla Twojej firmy!
  • Szeroki wybór materiałów wykończeniowych!
  • Wszystkie meble w jednym miejscu!

Obejrzyj przykładowe projekty

mebli biurowych.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: