Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Szklane panele kuchenne

Zakład Szklarski INDECO Trójmiasto kieruje swoją bogatą ofertę dla tych z Państwa, którzy preferują szkło, a konkretnie panele szklane w towarzystwie mebli kuchennych. Oferowana przez nasza firmę usługa szklarska koncentruje się wyłącznie na produkcji integralnego elementu kuchni. Nie wykonujemy osobnych realizacji oraz projektów do samodzielnego montażu. Panele szklane oferujemy wyłącznie wraz z montażem pełnego zestawu mebli kuchennych INDECO Trójmiasto. 

 

Naszym atutem jest wykwalifikowany zespół szklarzy. Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym parkiem maszynowym marki Bohle oraz wysokiej jakości urządzeniami marki Zafferani Glass.

 

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji. W naszej ofercie posiadamy również panele szklane z laminografiką. Jesteśmy w stanie przełozyć każdy, indywidualny projekt graficzny na materiał szklany, który uczyni pomieszczenie kuchenne niezwykle wyjatkowym.

 

 

 

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: