Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Design i funkcjonalność w jednym!

Idealnie dopasowana do wymagań, zapewniająca najwyższą funkcjonalność, a także atrakcyjna wizualnie – tak wygląda kuchnia marzeń. Naszą rolą jest stworzyć ją specjalnie dla Ciebie.

 

Znając Twoje wymagania zaprojektujemy, a następnie wykonamy i zamontujemy meble na wymiar, które wspólnie pozwolą osiągnąć oczekiwany efekt finalny.

 

Projektujemy i wykonujemy kuchnie nowoczesne i klasyczne, pomagamy również w zakresie doboru sprzętu AGD i akcesoriów. Chcemy sprawić, że Państwa kuchnia będzie dokładnie taka, jakiej oczekujecie!

Nowoczesne rozwiązania kuchenne na wyciągnięcie ręki.

Odwiedzając nasze salony firmowe będą mogli Państwo zapoznać się z przykładowymi ekspozycjami kuchennymi, wykorzystywanymi rozwiązaniami technologicznymi, a także sprawdzą cennik i porozmawiają z projektantami, którzy oferują swój czas, aby podjąć się stworzenia wymarzonej zabudowy kuchennej

Wybierz styl kuchni:

Obejrzyj galerię naszych realizacji. Kuchnie na wymiar.

Dlaczego klienci wybierają kuchnie Indeco Porady dotyczące planowania oraz projektowania kuchni
Szkło dla domu: