Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Porady dotyczące planowania i projektowania kuchni

Kuchnia to często najważniejsze miejsce w domu,

to poważny zakup, więc zanim spotkasz się z naszym projektantem, przeczytaj nasz krótki poradnik,

który ułatwi Ci podjęcie najwłaściwszy decyzji:

1

Jaki efekt ?

Zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć i co jest dla Ciebie w kuchni najważniejsze. 

2

Kolorystyka i materiały

Przemyśl, jaka kolorystyka i materiały najbardziej Ci odpowiadają, czy wolisz uniwersalne kolory frontów, czy może preferujesz ekstrawaganckie połączenia kolorystyczne? Ważne jest też, czy kuchnia jest aneksem np. w salonie, czy jest to osobne pomieszczeniem, czy chcesz mieć w niej kącik jadalny itd. Pamiętaj – to ważne miejsc, musisz się w nim czuć swobodnie!

3

Oceń swoje potrzeby

Oceń swoje potrzeby – np. czy gotujesz dużo czy mało, czy w kuchni będziesz spotykał się przy wspólnym gotowaniu ze znajomymi, czy raczej służyć Ci będzie do podstawowych czynności.

4

Ergonomia

W kuchni bardzo ważna jest ergonomia – weź pod uwagę kilka naszych sugestii: Powinieneś móc się swobodnie poruszać pomiędzy zlewem, kuchenką a lodówką – to trzy najważniejsze strefy. Blaty powinny być na takim poziomie, żeby nie obciążać Twojego kręgosłupa.  Zastanów się, czego najczęściej używasz przy pracy w kuchni – tak aby wszystkie te rzeczy znalazły się w Twojej nowej kuchni pod ręką. Ciężkie naczynia powinny być w miejscu, do którego łatwo sięgnąć, szczególnie te, z których często korzystasz. Zaplanuj jak najwięcej blatów roboczych do pracy – najlepiej w okolicach zlewu i kuchenki, dzięki temu obieranie warzyw, przygotowanie jedzenia itd. stanie się łatwiejsze.

5

Sprzęty AGD

Rozważ, jakie sprzęty AGD będą Ci potrzebne i gdzie chciałbyś je umieścić, zastanów się też, czy będą one wolnostojące czy zabudowane. Na etapie planowania kuchni musisz określić, jak dużą chcesz mieć zmywarkę czy lodówkę, ale też czy używasz np. ekspresu do kawy, projektant pomoże Ci zaplanować miejsce dla wszystkich sprzętów. 

6

Oświetlenie

Zwróć uwagę na oświetlenie – zastanów się, jakie strefy wymagają dodatkowego oświetlenia, ułatwi Ci to później korzystanie z kuchni, musisz mieć dobrze oświetlone miejsce do pracy, gotowanie to w końcu także przyjemność!

Szkło dla domu: