Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
888 425 846888 425 846
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Indywidualny projekt, unikatowa sypialnia!

Masz nietypową sypialnię i szukasz do niej łóżka o niestandardowym wymiarze? Łóżka INDECO są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Możesz zamówić u nas łóżko o dowolnym rozmiarze. Bez trudu  – dopasujemy je do każdego pomieszczenia. Możesz wybierać z setek wariantów kolorystycznych płyty .Z  pewnością nikt inny nie będzie miał identycznego  łóżka w swoim domu.

 

Do kompletu możemy zaprojektować również stoliki nocne lub komódki.  Wszystkie meble tworzące zestaw zostaną wykonane z tego samego materiału. Dzięki temu Twoja sypialnia nabierze wyjątkowego charakteru!

 

 

Obejrzyj nasze realizacje

łóżek na zamówienie.

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Wirtualny
salon

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu: